Прогулянка на яхті по Дніпру

Незабутні враження від відпочинку на річці Дніпро можна отримати, скориставшись послугою оренди яхти чи катера

парусные яхты на ДнепреТак хочеться часом вирватися з задушливих обіймів міста, залишити ці кам'яні джунглі та відпочити, наповнивши свою душу відчуттями легкості та свободи... Саме тому такої популярності набуває послуга оренди катера чи яхти на річках та озерах України. Закон попиту та пропозицій дієвий і в цьому випадку, а це означає збільшення кількості та асортименту плавзасобів, що рекомендуються, поліпшення якості пропонованих послуг і цінове розмаїття. Залишається тільки вибрати підходящий варіант і отримувати задоволення від прогулянки водною гладіною.

 

Вітрильні яхти на Дніпрі для прогулянок

 

 

 


 

 

 

 

 

Відпочинок під вітрилами

Україна славиться своїми річками та озерами, але саме Дніпро є безперечним багатством нашої країни та воістину природним дивом світу. Широкі простори могутньої річки, мальовничі береги та численні острови набагато цікавіше та романтичніше вивчати не з суші, а з палуби яхти чи катера. Жителі великих міст із задоволенням залишать закуті в асфальт вулиці і поринуть у море задоволень, що отримується від великої кількості свіжого повітря, водних просторів та унікальної природи. Маса яскравих вражень та позитивних емоцій – ось закономірний підсумок прогулянки на яхті чи катері. Оренда яхти в Дніпрі дуже затребувана послуга, доступна кожному. Можна помилуватися чудовою панорамою міста, ознайомитися з визначними пам'ятками стародавнього міста або відвідати затишні куточки на березі річки.Прогулка по Днепру на парусной яхте

Місто Дніпропетровськ вразить безліччю мостів та чудових набережних. До речі, це місто є господарем найдовшої набережної у Європі. Варто скористатися послугою оренда яхти в Дніпропетровську і акваторія Дніпра у всій своїй пишності розкинеться перед вами. До того ж, можна не обмежуватися просто прогулянкою. Фуршет, корпоративний захід, дружня вечірка чи романтична зустріч. Ви можете скласти власний план відпочинку або порадитись із досвідченим капітаном. Знання акваторії та найкрасивіших місць зупинки дозволить йому розробити індивідуальний маршрут відповідно до вимог замовника. Численність яхтенно-катерного флоту позитивно впливає розвиток рівня сервісу у цій галузі, і навіть збільшення кількості та якості об'єктів базування та обслуговування судів, простіше кажучи стоянки. У містах, через які протікає Дніпро, а саме Київ, Дніпропетровськ, Черкаси, Херсон, існують цілорічні стоянки яхт та катерів, а також сезонні та короткострокові. Охоронювані, з сервісним обслуговуванням та розвиненою береговою інфраструктурою – такі стоянки можуть порадувати і господарів плавзасобів, і охочих ці кошти орендувати. Відсутність морського узбережжя чи широкої судноплавної річки перестав бути перешкодою у розвиток яхтенно-катерного відпочинку.

Відпочинок на Дніпрі

 

Відпочинок на воді може бути різноманітним. Прогулянка на яхті, риболовля або спуск на катері річкою, фуршет на палубі або приготування на вогнищі юшки зі свіжовиловленої власними руками риби. Насолода природою та чудовими пейзажами зарядить гарним настроєм на довгий час та подарує масу приємних вражень.

Романтический ужин на яхте под парусом